| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem dítě z vesnice (70-léta) a se psy se tam nikdo nepáral, neměla jsem k nim žádný zvláštní vztah a moje první fena se mi stala díky tomu, že jsem někde něco plácla a kámoši mi chtěli udělat radost (k mému zděšení, ale bylo mi blbý to zarazit).

A s úžasem jsem poznala, jaký je pes parťák.
Připouštím, že vnitřně to mám tak, že nemít rád psy je jako nemít rád delfíny nebo miminka a že to je můj problém.

Je bez debat, že hostitel je povinen ochránit hosta před psem (včetně projevů, které sám má za milé), ale zase si nemyslím, že hostu se může něco stát, pokud uvidí, že pes není žádný zabiják, leží na sluníčku a je klidný.

Pokud by ke mně došel někdo, kdo se bude celou dobu vrtět a stáčet řeč na to, kolik lidí zahynulo psími tesáky, asi to bude blbá párty a do budoucna to nějak pořešíme (nejspíš tak, že ji nebudeme opakovat na stejném místě).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.