| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme matrace cca okolo 10let a budeme pořizovat nové,jaké ještě netuším..ale máme rozdílnou váhu a každý jinou matraci. V obchodě nám každéme vyhovovala jiná, spali jsme na ní měsíc, dva už nevím a pak jsme zjistili, že to už tak skvělé není. Jeden měl měkkou a druhý tvrdou...naštěstí jsem si je prohodili a těch 10let nám to vyhovoalo, ale jen po dlouhém vybírání a hledání info se nám vlastně ani jednomu nepodařilo vybrat dobře..takže teď mám obavy, jak se nám to podaří podruhé.
Hlídali jsme si jen výšky, aby byly obě matrace stejně vysoké a je pravda, že kdo spí uprostřed ( když s námi spali děti), není to tak pohodlné- protože je každá matrace jinak tvrdá. Co se týká sexu, tak tam nám to teda fakt nikdy nevadilo....a prostěradlo máme jedno velké a nějak moc žádný rozdíl nevidím. Mnohem horší je dávat prostěradlo na palandy..
A co je ještě pro mě důležité- u všech matrací čas od času peru potah- kvůli roztočům a tak vůbec, mám pračku už velkou na 7kg a stejně peru potahy po polovinách- jde celý rozepnout..z velké matrace se ale asi do pračky nevleze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.