| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já si dokonce myslím, že to nemá vliv žádnej."

Inko, u mě to platí každopádně.
V mé rodině se nepilo téměř vůbec, jen výjimečně víno při oslavách nebo v letním horku nějaké pivo. Tvrdý alkohol vůbec. Takže žádné ucucávání v dětství se nekonalo.
No a já jsem si v pubertě postupně vyzkoušela všechny možné druhy alkoholu, ale nikdy jsem neměla žádný problém, žádné excesy, nebyla jsem nikdy opilá do němoty, nezvracela jsem. Sama jsem poznala, kdy mám dost, sama jsem se naučila s alkoholem zacházet, nenechala jsem se do ničeho nutit.
Takže ač z rodiny neškolena, prošla jsem si léty alkoholového mládí se ctí a vypěstovala jsem si k alkoholu přátelský vztah, který se postupně přetavil do velmi decentní podoby (piji jen víno a svátečně si loknu koňaku nebo becherovky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.