| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"!zpočátku svou kolegyni v práci musel utěšovat, že její manžel jí pořád zahýbal (z čehož ona byla psychicky úplně vyčerpaná). Tam byl plný pochopení a úplně se dojal. Když mu ale naprosto konsternovaná kamarádka řekla, že teď dělá to stejné on jí a vůbec mu nepřijde, že dělá něco špatně a měl by brát ohled na její duševní stav (který způsobil tou zradou), tak jí řekl, že to není to stejné. "

Tak to mam taky zazity, v mnoha podobach.

Jednu takovou peknou prihodu:
Bydlime v lese, kousek od nas ma chatu jeden nemecky par. Manzelka prijela sama, jak jsem pohopila, jaksi se nepohodli, ona se sebral a nechala mu deti a ujela.

A takj takhle sedi a nejde domu, my rano do prace, ja koukam na hodiny, pulnoc, 1, a nakonec jsem byla nucena se zeptat, jestli neni ospala. Velice nerada se zvedla, ze teda pujde, a furt nesla. Doslo mi, ze se v lese sama boji, a cetou domu teprv. Takze muj galantni muz sebral baterku a doprovodil, dohlid, ze se zamkla, a dosel domu. Doma se zarazi a pravi:
"Kruci, ja tam tu baterku zapomnel a vona jede zejtra domu. Skoc pro ni, ja uz jsem v pyzamu..."
(Krome jineho, ja uz byla v pyzamu hned po jejim odchodu a rano jsem zacinala driv, nez on, po odbaveni deti do skoly).
Obcas tu jeho galantnost dodavam k dobru.
A nebyla to jedina historka. Treba nakup, kdy mne pozadal, abych ja tehotna prevzala pytel brambor, neb jeho sestru bolela hlava, jeho dlouhe vyklady o chorobach jeho ubohych sester (obezita a hlavne nechut vubec neco delat nebo pracovat, coz obhajovaly unavou), atd atd.
Nakonec ale nase deti konecne vyrostly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.