| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no cvičím teprve měsíc, ale 5 měsíců chodím na jogu, nebyla žádná náročná, protože jsem léta necvičila a po mém úrazu páteře před 2 a půl lety jsem si ani netroufla na žádnou náročnou jogu, tak jsem chodila na relax jogu, kde se jen protahovalo tělo a zpevňovala se rovnováha těla, kterou jsem teda skoro neměla, protože jsem se třepala u každýho druhýho cviku. Teď se netřepu a proto už od začátku června chodím na cvičení - joga - pevné břicho a to je záhul jako hrom, není to jen o břichu, ale o stehnech, hýždích a taky makačka na ruce. Můžu ale říct, že díky předchozímu docházení na jogu od toho března, jsem se asi trochu vypracovala v tom směru, že to cvičení vydržím až do konce a ještě zvládám téměř všechny cviky taky do konce - z toho mám velkou radost, jen pokaždý pak po zbytek týdne melu z posledního :-D.
Tak si myslím, že jsem se svalově nevypracovala, jen jsem nabyla znovu trochu kondičku a rovnováhu těla. Myslím si, že je to asi i o těch hormonech jak říkáte, ale jak na to tedy, jsem malá, mám 163 cm a mám teď 61,2 kg. Když nebudu něco dělat, pojedu nahoru ještě víc a to nechci, ráda bych se dostala aspoň na 58 kg, chtěla jsem na 55 kg a úplně na začátku mé druhé krab. diety jsem chtěla zpět na těch 53kg, ale pochopila jsem, že to tak rychle nepůjde, tak bych ráda aspoň na 58 kg, ale ztrácím naději a i motivaci~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.