| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko slyšela, ale nikdy jsem to nezkoumala, nenapadlo by mě, že bych já měla někdy problém otěhotnět, myslela sem si, že je to jen o tom vychytat plodné dny a na to jsem pořizovala ovu testy, když se nedařilo, tak jsem si měřila BT, ale ani to nezabralo. Pak doktorka zjistila, že nemám ovulaci, tak mi nacpala clostylbegit a pregnyl. Brala jsem to 2 měsíce a stejně se to nepovedlo, tak jsem k ní už nešla a vzdala to a i přesto, že jsem to vzdala, stejně se nám nepovedlo miminko. Je fakt, že minulý měsíc jsme se chránili a den po ovulaci, aspoň teda podle sledování hlenu myslím, že byla, BT už jsem neměřila, jsme se nechránili a mně narostly prsa o 5 cm, tak jsem myslela, že jsem těhu a teď jsem to dostala o víkendu. Navíc jsem už znechucená tím snažením, hledáním chyb na mém těle proč to nejde, furt se soustředit na sebe a sledovat se. . . .,proto jsem začala vlastně taky cvičit, abych se zaměřila na něco jiného, než na sebe a zamakala na své postavě, protože tím snažením a planým nadějím jsem právě nabrala těch 8 kg. Asi bych spíš měla zajít k psychologovi, aby mi pomohl stanovit co je důležité a urovnat v hlavě to váhání nad snahou o mimi a o hubnutí- prostě udělat pořádek v mé hlavě. Třeba teď jsem byla u léčitele, ke kterému chodím místo k doktorovi, dával mě do pořádku a když jsem teď u něj byla, řekl, že jsem už v pořádku, menstruace je taky normální po dlouhých měsících a já nemám depky a i tělesně po joze se cítím líp. A právě možná proto mě ale trápí, že to není vidět i na té váze. Nevejdu se do oblečení a nechce se mi kupovat nové.

No ale zpátky k té Mojžíšové,ač už sem to nechtěla řešit, kouknu na to, ať jsem o něco chytřejší. Já vím, že snažení o mimi a hubnutí nejde dohromady, jen jsem chtěla prostě zhubnou na nějakou únosnou váhu, abych až začnu přibírat těhotenstvím nenabrala moc a pak po porodu neshazovala místo 10ti 12 ti kg 20 - 25 kg. Myslíš tedy, že tím, že jsem prostě takhle nabrala, už bych měla nějaký základ a nenabrala bych třeba 10 kg, ale jen 6 kg?~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.