| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebovala bych radu...Doufám, že dokážu problém popsat věcně a výstižně, ale je v tom tolik emocí... Jsem rok a půl s přítelem, který má šestiletou dceru z předchozího vztahu. Podle soudní dohody jí má vídat dva dny v lichém týdnu a čtyři v sudém týdnu. Předtím, než jsme se poznali, svou dceru prakticky nevídal, protože dcera k němu údajně bála jít, plakala při předání...Hrozně tím trpěl, nevěděl, jak se svou dcerou navázat kontakt, nechtěl nic lámat přes koleno...Já mám osmiletou dceru ve střídavé péči, velmi komunikativní, vstřícnou, kamarádskou, oproti tomu dcera přítele je introvertní, bázlivá, těžko navazuje nové vztahy. Jednou však se příteli podařilo svou dceru přivést a seznámit s mojí dcerou. Ve zkratce...od té doby se velmi skamarádily, vymýšlejí spoustu her, atd...a předávání začalo fungovat s drobnými výkyvy dle dohody. Tento stav trvá cca rok. V září má dcera přítele nastoupit do školy, a z tohoto důvodu jsme podali návrh u soudu na střídavou péči po jednom týdnu. Zatím se konala dvě stání, přičemž se na jedno stání matka nedostavila. Na jaře se přítel s matkou dcery dohodl na prázdninovém režimu. Vše mu potvrdila, ale po soudním stání na které se nedostavila,a kde se zaprotokoloval dohodnutý prázdninový režim, mu napsala, že tuto dohodu ruší...Přítel má již nahlášenou dovolenou v práci a také zaplacenou na termín, který si na jaře dohodli. Podali jsme tedy předběžné opatření a soud nám vyhověl, uznal, že dohoda byla a stanovil původní termíny. Jenže, když si přítel pro dceru jel, tak dcera tvrdí, že chce být jen s matkou....Abych upřesnila, již v minulosti se stalo, že pokud matka předávala dceru, tak tvrdila (matka), že k otci nechce. Při předání sestrou matky nebo ve školce, nikdy problém nebyl, vyzvedávala jsem jí i já a vždy přiběhla s úsměvem... Prosím, jak je možné, že dítě k nám rok jezdí, je tu šťastné, veselé, jezdíme na výlety, přítel se jí maximálně věnuje, řekne toto??? Opravdu to tak cítí??? Nebo je manipulováno matkou??? Nebo se u nás přetvařuje a je tu skutečně nešťastná??? Jaké máme možnosti??? Máme - li nějaké...Přítel chce vše vzdát, je na dně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.