To nevím, ale nejspíš se to nikdy nestalo. Dodnes se mi nestalo, že by se mi něco vylilo do postele, tak jsme na to asi nebyli zařízení. Měli jsme tehdy prací deky z čehosi umělého zašitého v bavlně. Peřiny z peří u nás nikdy nebyly, takže v zásadě by se dalo spát v nepovlečeném, protože ty deky byly stále čisté, vyprané a přiměřeně hygienické.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.