| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S kontrolou hlavy před odjezdem na tábor absolutně souhlasím. Koho znám, tak přivezl z tábora vši a pro mě je noční můra. Dcera s hustými vlasy do pasu je loni přinesla ze školy 3x a nemohli jsme se toho zbavit. 3x jsem vyměnila peřiny, zbalila všechny plyšáky na balkon do pytlů, vyluxovala všechno oblečení zmrazila šátky a čepice a každý den po příchodu z práce jsem sedla k oknu a hodinu vybírala vlas po vlasu mrtvé hnidy. A to jsem předtím samozřejmě likvidovala drahými šampony a vyčesávala kovovým hustým všiváčkem. Když to měla dcera potřetí, šli jsme s manželem do školy za ředitelkou, abych se dozvěděla, že oni samozřejmě nemůžou vůbec nic,nemají žádné pravomoce a ani hygiena s tím nic neudělá, je prý zamořená celá Praha včetně gymplů.Řešilo se to na třídních schůzkách, snad každý si tím ve škole prošel.

Dcera jela letos poprvé na tábor. Velice jsem uvítala, když před odjezdem u autobusu musel každý projít "zdravotní prohlídkou", neboli prohlídkou hlavy. Dcery kamarádka a její brácha, od kterých máme právě tábor, neprošli. Našli jim staré asi mrtvé hnidy, ale zdravotnice říkala, že se s tím na táboře zabývat nebude,takže je poslala domů hnidy vybrat. Hned jsem hledala dceři novou kamarádku, se kterou by mohla sedět v autobuse a ta následně taktéž neprošla zdravotní prohlídkou - staré hnidy. Jenom z jejich oddílu z 8 holek neprošly 3.
Pokud si pamatuji, tak když jsem jezdila na tábory já za hlubokého totáče,tak nám také kontrolovali u autobusu hlavy. Nevím, čemu se tady zakladatelka diví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.