| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, mám takový problém. S přítelem provozujeme sex bez kondomu, spoléháme jen na antikoncepci a je to pro nás i lepší. Ale poslední dobou jsem měla intimní problémy a tak jsme sex vynechali, úplně. Až se to vše vyléčilo, tak jsme to zkusili, ale nějak se to asi vrátilo a tak zase dlouho nic. No dokopali jsme se a koupili jsme si kondomy, ale po bolelo to, vlastně bolelo všechno, jak vniknutí, tak i průběh sexu. Po sexu mě pálilo i čůrání a já bych se chtěla zeptat, taky se vám to děje? Moje gynekoložka říká, že mám vše v pořádku, ale to mi moc nepřijde. Taky mám problém s vlhnutím, i když bych sex chtěla a mám chuť, tak prostě nic, už si myslím, že jsem úplně k ničemu. Přítel si myslí, že mě nepřitahuje, ale vůbec to tak není. Kvůli bolesti už ani nemám chuť mít sex, protože myslím jen na to, že to bude bolet. ~a~ Nikdy takový problém nebyl, mohli jsme mít sex i 3x denně a nic, ale teď..
Moc vám děkuji za pomoc ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.