| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nečetla jsem příspěvek, na který zřejmě reaguješ. Pomoc od babiček očekávám, samozřejmě dle různých kritérií. Jinou pomoc si představuji od babičky, která by žila v zahraničí, v jiném městě, jinou pomoc si představuji u babičky ze stejného města a od té, se kterou žiji ve stejném domě. Také neočekávám velkou pomoc od babičky, která v současnosti pečuje o další, malinká vnoučata. Babička, od které využívám pomoc nejčastěji, bydlí s námi v domě. Občas pohlídala, když bylo potřeba, nebo i vyzvedla děti ze školky - když jsem já, ani manžel fakt z nějakého důvodu nestíhali. Na druhou stranu jsme my i já babičce pomáhali se zahradou. Když upeču nebo uvařím něco zajímavého, babičce donesu. Ta pomoc je reciproční. Když babička nemohla pohlídat, byly dvě možnosti. Buď si to dokázala (pokud chtěla) ještě nějak zařídit, aby čas měla, nebo jsme se samozřejmě museli postarat my rodiče, to je jasné. Není to prarodičů povinnost.
Přiznám se, že někdy požádám babičku např. i o vyžehlení prádla apod., dělá jí to dobře, když nám občas s něčím pomůže - cítí se totiž ještě potřebná. Jinak pomáháme samozřejmě se spoustou věcí my jí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.