| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hele, čím dál víc si uvědomuju, jakou jsem měla kliku na okolí, které mě prostě jen nechávalo dýchat, já jsem si v těch 25 a i mnohem dřív uvědomovala, že pokud udělám nějakej průs.r, je to jen a jen na mě, sice bych byla okolo sebe měla lidi, kteří by mě v případě potřeby podrželi, ale říkala jsem si, že primární je se do tý potřeby vůbec nedostat (protože to beru tak, že každej má svý životní plány a když je potřeba pomoct, tak sice pomůže, ale nemusí z toho vždycky skákat nadšením, když mu to v těch jeho plánech udělá čáru přes rozpočet).

Takže se znovu utvrzuju v tom, že model "já šám", kdy si svoje věci šéfuju sama a za svoje (od té doby, co jsem s manželem, jsme na to dva), ale na druhé straně mám obrovskou svobodu v tom, že si to můžu (můžeme) udělat PODLE SVÝHO a nemusíme se na ohlížet na to, co na to superchytrej tatínek nebo tetička Pepička z osmýho kolene, je aspoň pro mě naprosto ideální.

Protože člověk se při tom asi o dost víc nadře, ale zas mu nikdo do ničeho nemluví, a to mi stojí skoro za jakoukoli dřinu.

Když tu třeba slyším o různých patáliích se svatbami, i jsem je sama (naštěstí na cizích) svatbách zažila, tak jsem šťastná, že nám svatbu nikdo neplatil, ale taky nám do ní nekecal, a vůbec si říkám, že budu radši laxním než přehnaně ochranitelským rodičem, a že se úplně v klidu vykašlu na nějaký poučky, co bych jako matka svým dětem byla nebo nebyla dlužná a jestli mi kvůli tomu vyjádří nebo nevyjádří nevoli - když vyjádří, tak jim doporučím, ať si ji nabouchají do uší ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.