| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn má ten Emipo batoh, jak jsem psala a v první třídě tam nosil penál (máme jednopatrový se dvěma klopami a bohatě stačí, nezabere aspoň tolik místa), půllitrovou lahvičku s pitím, krabičku na svačinu a dvoje plastové desky na druk - v jednom měl pracovní sešit na matematiku a malý sešit, ve druhém měl pracovní sešit na češtinu, písanku a jeden malý sešit...a jednu malou plastovou obálku A5 na žákovskou a notýsek... žádné velké desky na sešity jsme nekupovali, takhle se to osvědčilo parádně, vždycky má na jeden předmět všechno pohromadě...občas ještě nosil slabikář, ale jen ze začátku...pak už ho měl doma a ve škole si je půjčovali navzájem....tělocvik, výtvarku, přezůvky a nějaké pracovní sešity na prvouku a hudebku měli ve škole, ty jsem za celý rok ani neviděla :-), jinak aktovka vypadá po roce jako nová a to jsem ji ještě ani neprala ani jinak nečistila a je taky fajn, že je lehká, syn měl minulé září cca 119 cm a necelých 19 kg....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.