| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, já nikde neříkám, že 8mi leté děti v první třídě jsou špatné, jen jsou sociálně jinde, ať je důvod odkladu jaký je, prostě mají dva roky zkušeností navíc. Jistě může být posměváčkem kdokoli, ale je třeba to zvážit. Já bych se na místě zakladatelky snažila, aby syn dostal tašku jinou než růžovou alespoň na začátek, třeba se kolektiv sejde skvělý a paní učitelka bude skvělá a kluk s růžovu taškou bude největší frajer. Nicméně reálnější je, že první třída je velká směska různých dětí a i když jich bude 29 v pohodě ten 30. může nadělat pěknou paseku. navíc ty děti si budou tvořit vazby, budou si hledat svoje místo ve skupině a dopředu nikdo neodhadne, jak si jeho dítě povede, i když do této doby bylo v MŠ úplně bez problémů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.