| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak třeba zdravit je slušné a děti k tomu vedeme, ale že bych pokaždé prudila, když dítě nepozdraví, to zas ne. pokud by nezdravilo vůbec, tak budu prudit, pokud se občas stane, že nepozdraví, nebudu z toho dělat drámo. Mně se třeba taky někdy stane, že jsem nějak zabraná do myšlenek a nepozdravím, nebo nepoděkuju, i když jindy to dělám automaticky, prostě holt se stane.
Navíc záleží na věku a povaze dítěte, jsou děti stydlivé, které se prostě zdravit stydí, tam bych netlačila na pilu. pokud jim půjdeš příkladem, tak je velká pravděpodobnost, že v dospělosti se budou chovat stejně
Mýt si ruce, když přijdu z venku a mám je špinavvé -jo, ale mýt si ruce před obědem, i když je mám čisté, podle mě zbytečný.
Brambůrky, nebo zmrzka před obědem ne, ale zas já to třeba nemám úplně striktně. My taky výjimečně někdy zblajzneme brambůrky na noc, nebo sníme nějaký nezdravý hnus místo oběda, pokud to není ob den a jí se to výjimečně, tak trvám na tom, jak to má být, ale ne vždy avšude. Zdravá strava je podle mě dost důležitá celkově, tkže spíš vytvořit návyk na zdravé jídlo a pokud se občas zahřeší, nenadělá to tolik škody.

a jinak dítě podle mě není zmenšenina dospělého, ale ani nemám ten postoj praktikovaný staršíma generacema "budeš poslouchat, protože jsem to řekla", snažím se respektovat i to, že dítě může mít svůj názor a nemusí být úplně vždy po mým ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.