| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahj sun,
asi tě nepotěším, ale očekávám, že se ani jeden z vás nepřizpůsobí, protože to oba máte jinak.. U partnera je to jednak pohodlnost a jednak neochota tě podpořit (ty jsi matka a tohle jsou dle mého věci, které bys měla určovat ty..třeba to mytí rukou před jídlem a partner by měl respektovat, že to jako omatka takhle chceš).. Očekávám nárůst napětí, pokud na tom vážně nezapracujete.. U nás se to vyhrotilo v pubertě dětí, kdy manžel neřešil a choval se k dětem dle mého příliš kamarádsky a partnersky a já jsem nadále vyžadovala respekt a spoluúčast na domácích pracech.. ne nějakou velkou..spíše menší, ale i tak byl problém, protože manžel mě nepodporoval a během konfliktů, kdy děti zkoušely práce obejít, nestál za mnou, ale za nimi, dle mého z důvodu, aby byl doma klid a aby si děti více získal na svoji stranu...Řekla bych, že se nám kvůli tomu všemu výrazně zhoršil vztah.. Takže já radím nebrat na lehkou váhu a řešit. Hodně sil, to, co popisuješ, zní jako malá věc, ale malá věc to rozhodně není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.