| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oves, tím jinak jsem myslela situaci, jak je teď.
Víš, spousta lidí ti poradí podle toho, jak si myslí, že by reagovali oni v takové situaci, ale každý jsme prostě jiný a každý stejnou situaci řeší po svém..
Někteří musí zkusit, co zkusit jde (tak to mám třeba já), aby věděli, že udělali v té které věci maximum...ale tohle má každý nastaveno jinak. Někdo se rozvede v prvním návalu zlosti a pak si vyčítá, že to mohlo být jinak a trápí se celé roky, někdo vyčkává a trápí se hned začerstva, před rozhodnutím...a pak má klid. A někdo ještě jinak.

Nejlepší asi je, aby se člověk s nějakým stavem jakoby smířil a pak teprve může dělat už celkem rozvážné další kroky, nejde prostě předehnat sám sebe. Teda jde, ale jsou tam zas jiné následky a ale...
Člověk prostě musí přijít na to, jak to je a co od toho očekává, co je reálné a co ne a musí mít sílu na ty kroky.

Já bych řekla, že máš určité pocity viny, že za tuhle situaci můžeš i ty sama - chlapi tohle umí velmi dobře podsouvat (musel jsem si najít milenku, protože tys....), a i proto se stále ještě nezlobíš, stále ještě ho chráníš, stále ještě v něm vidíš to, co vidíš. je dobré uvědomit si, že jste tenkrát na to všechno byli dva a není východisko najít si (pokud doma trochu něco neklape) ihned milence nebo milenku...je to spíš obrovská komplikace, než východisko. Problém dvojice by nejdřív měla řešit ta dvojice...a nepřibírat ihned do hry třetího.

Dál je jasné, že bezdětná milenka, jejímž středobodem teď bude udržet si těžce získaného chlapa, bude dělat všechno pro to, aby se cítil v sedmém nebi a aby ho ujistila, že to tak zůstane navždy, protože jen ona je ta prvá pro něj.
Vlastně možná je úplně jedno, jak se ty chováš (pokud tam nebudou nějaké krajnosti), protože on to stejně neocení, je možná teď hýčkán a poponášen...dokonce je mu nabídnuta na stříbrném podnose péče o "jeho" děti, až ty se zhroutíš ~8~, to je panečku šlechetnost.
Jasně, tahle hra nemůže vydržet navěky, ale může vydržet dlouho, minimálně dobu odluky...protože stále je to pro vás všechny mimořádný stav.

Navíc on ví, že ty "pokorně" čekáš i s dětmi a jsi ochotná mu odpustit a přijmout ho zpět...milenka bojuje zas svými prostředky....ten chlap se ale má :-)...to už možná nikdy v život nezažije!

Achjo, je toho hodně jak přes kopírák poslední dobou! A všechno bezdětné kolem třicítky - což nemají na víc, než na zadaného ženatého chlapa s malými dětmi?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.