| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stále na to Monty koukáš špatně. Když máš angínu, jdeš si pro dg. Né proto aby tě okolí litovalo a něco ti promíjelo (kromě přítomnosti v práci samozřejmě) ale proto aby ti následně s ohledem na tu dg pomohli. Proto to dělám i já. Chci vědět co mému synovi "je" abych mu mohla co nejlépe pomoci. A ujišťuji tě, že se s žádnou pozitivní dg z Aply ve škole vytasit nehodlám, pokud to nebude nezbytné. Chtěla jsem jí pro sebe a pro další nasměrování. a na rozdíl od tebe nevidím vše tak černobílé, takže uznávám, že i na tvém názoru něco je. i když já tedy neznám žádnou matku, která si vydupe papír jen z plezíru, je to teoreticky možné a jistě to škodí těm opravdu "postiženým". Ale kteří to jsou? kdo to určí? kdy už je to nadužívání? Vše se v dnešním světě nadužívá, to holt je taková doba a blahobyt v každém odvětví. Ale o bychom tu mohli rozebírat do nekonečna.... neznamená to ale,že je špatně nebo snad dokonce by měla být zrušena možnost zkoumat, proč je moje dítě jiné a má to v něčem trochu těžší. A kdyby byl správně nastavený školní systém a lidstvo by bylo tolerantní vůči odlišnostem, opravdu by toho nebylo třeba, ale tak to není a proto se budu pídit (holt při tom občas možná schytáme nějakou dg. ono na ní totiž opravdu ve skutečnosti nezáleží a moje dítě je pořád stejné a moje jako před středou, kdy dostalo dg PAS

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.