| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, starší syn je AS. Je úplně v pohodě (kromě očního kontaktu, podání a stisku ruky apod, to pořád trénujeme), má mezi dětmi trochu zvláštní mluvu (má jinak postavené priority), trošku trhavé pohyby, ale na první pohled rozdíl nepoznáš. A pak jsou takové situace, které ho vyvedou z míry v tu chvíli přestane "myslet" a ve své nepřiměřené obraně jedná agresivně.
Včera jsme se byli "ochladit" v obchoďáku, kde je k dispozici velká klouzačka. Kluci se klouzali, vše vypadalo v pohodě a najednou ten můj aspík agresivně strčil kluka o hlavu menšího, že málem z klouzačky spadl dolů. A to jen proto, že ten chlapeček mluvil rusky a můj kluk mu nerozumněl. Rozčilil se, že rusky mluvící lidé patří do Ruska, u nás mají být jen česky mluvící lidé atd (prostě pro něj by měl být svět přesně zaškatulkovaný)...
A takových příhod máme plno. Narozdíl od mladšího z něj nemůžu spustit oči, pořád ho musím sledovat a daří se mi (a asistence ve škole) předcházet podobným excesům. Ale ne vždycky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.