| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tragiko, ale jo, odluka není špatný model na narovnání vztahu. Je to takový rozvod na zkoušku, oddělení od stolu a lože. Jedna věc je představit si porozvodové uspořádání, druhá věc zažít na vlastní kůži. Ovšem s tím rozdílem, že je to pořád jen zkouška, ze které může manžel vycouvat, nedá-li to. Je zamilovaný velmi intenzívně, taky mi to připadá už dlouhé, ale hnout se s ním nedá. Jednou se pokusil o rozchod, na druhý den ho měla zpátky. Pak zase ona, když pochopila, že začal čas významně dělit mezi ni a nás, zase škemral, ať to nedělá, ať počká, až děcka vyrostou... Slavnostně si to slíbili a ejhle, uběhly tři měsíce a ona se tak hroutila (i sebevražda byla ve hře) a přitom střídala soucit s žárlivostí (třeba mu 2 hodiny neodpověděla na sms a on šílel, že si někoho našla!), že jako jediné řešení jak tuto svatou bytost zachránit bylo v manželově odchodu.
Ach jo, jsem asi už stará, ale tyhle lyricko-tragické city mi připadají spíš groteskní a tralého čtyřicátníka navíc nehodné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.