| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pampelo, co s tou situací? Na jednu situaci bude x lidí reagovat x způsoby a po různě dlouhé době. Která reakce je ta správná pro Marii, nemusí být dobrá i pro Boženu. Abych pravdu řekla, neodsuzuju nikoho, kdo se zamiluje a odejde od rodiny. Manžel mi sice něco slíbil, ale ..... Já bych v této situaci měla prvotní zájem na tom, abych s dětmi neskončila pod mostem. Nutno zmínit, že jim ani střecha nad hlavou neříká pane. U chlapa, který lže, manipuluje, naseká dluhy, které v závěru klidně bude splácet manželka + bere si děti jen 2x do měsíce? Tam je jasný, že mu je úplně šumafum, jak ty děti budou v budoucnu žít, jak se o ně jako otec postará. Že jsem mu jedno já, že mne vyměnil za mladší model, to bolí, ale není to ten důvod, proč bych poslala vztah do kytek. Důvody proč bych to udělala jsem již výše popsala. Živit se nadějí, že se opět vrátí do hnízda? To by pro mne nebyla naděje,ale černá můra. V první řadě bych si udělala jasno ve věcech finančních, zúžila SJM a zažádala o děti do své péče. Rozvod ať iniciuje ten, kdo se o něj přičinil. Vlastně bych si takto dala věci do pořádku a rozvádět bych se ani nemusela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.