| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuju vám za ty noční komentáře, máte v mnohém pravdu. Otevřelo mi to oči aspoň v tom, že bych měla řešit finance. Mně totiž tohle nepřipadá tak důležité, já jsem hrozně poraněná v emocionální rovině a motám se hlavně v tom. K penězům obecně mám ležérní přístup díky svému nastavení - jsem skromná, vím, co potřebujeme a nenechám se ovlivnit nabídkou trhu. Takže ani nemusím počítat a vycházíme dobře. Jezdím ojetým starým autem, věci používáme, dokud fungují, nevyměňujeme za nový model. Investuji do dětí - vedu je myšlenkově, rozvíjím, velmi čteme, ale taky jsme pohybově aktivní. Když vidím, jak už teď vyčnívají mezi vrstevníky (rozumem, přehledem, nastavením hodnot, chováním i jednáním), velmi mě to uspokojuje. A v tom mi byl parťákem i manžel, ten absolutní důraz na rozvoj vnímání a intelektu jsme měli společný, kde takového ještě najdu?
A s tím souvisí ta přehlíživost k finančním věcem, jsou prostě podřadné. Musím s tím ale nějak hnout, on to neudělá. Udělám to, co radí Tragika: nechám zúžit SJM, to se ale dělá přes soud - o jé, to bude konec dobrých vztahů s manželem. Zřejmě típne dobrovolný finanční tok. Děti do své péče žádat nemůžu jen tak, to je už součást rozvodového řízení. Ale tady opravdu nehrozí, že by je chtěl - kriticky přiznává, že na ten denodenní mumraj nemá.Kdybych chtěla střídavku, vzal by to jako pomstu z mé strany a útok na jeho svobodu.
Ano, začal si nový život, vrací se na začátek svého mládí - chce si zase odžit zamilování a neví, že to časem odejde, bude tam, kde byl. Ale to už řešit nebudu.
Jsem hrozně unavená. Makám za tři, držím děti, v práci mám díky svým schopnostem další půluvazek navíc, ale jsem ráda, že jsem tam potřeba. Chlap v domácnosti prostě chybí,svaly mi už vypovídají službu (zkoušely jste např. dávat kola na auto?~t~), ale neustoupím, chci, aby děti měly hezký život a nás toto vzájemně velmi těší.
Manželova rodina, se kterou ve městě žijeme, nás totálně odvrhla, babička odmítla i hlídání dětí,ač mi předtím hodně pomáhala. No, našla jsem si studentku na hlídání a taky novou kamarádku, která má mé děti velmi ráda, takže vím, že to půjde i jinak. Neprosím, nevolám, nesnažím se o kontakt s rodinou. Já jsem přece nic neprovedla. Oni se připravují dobrovolně o kontakt s dětmi.
Jen zírám, za co všechno můžu a jaká je manžel de facto oběť. Milenku jim popřel, dluhy taky. Odluka u nás oficiálně probíhá proto, aby zjistil, jestli mě má moc, nebo málo rád.~q~ Komediant.Je mi moc smutno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.