| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně u cviček vadí ta tenká podrážka, přijde mi to blbé pro případ dopadů a vlastně i běhu, ale možná je to jen můj pocit. Skoro jistě se za ty 2 hodiny TV týdně s nohami tvé dcery nic zvláštního nestane ani ve cvičkách, ale jestli nemáš potíž zaplatit trochu víc peněz, kup normální sálovky. Měli jsme předloni pro syna ze Sportissima za tuším 299,- Kč. Za 500,- si můžeš dokonce vybrat (zkušenost z minulého týdne). Potom taky vím, že někdo dává holčičkám na TV takové ty "balerínky" Befado, jsou cca jako cvičky, podrážka se mi zdá trochu silnější (dcera si je vyškemrala místo bačkor do školky kvůli obrázku, teď je nosí na hřiště) a mají ortopedickou vložku. Kamarádka je dala dceři do školy jako bačkory s tím, že je nosí i na TV, tj. úspora velká :-) Zdravotní vliv neumím posoudit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.