| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Obvykle (v mém přirozeném režimu) jím 3x denně, když jsem přešla na "častěji, málo" tak jsem celkem hubla, ale stálo mě dost úsilí myslet na jídlo, hlavně kombo snídaně + dopolední svačinka je pro mě prostě nějak divné - celkem často mám první jídlo v poledne.

Děti jsou podobné jako já, navíc z hladu nejsou (teda spíš nebyly, už jsou dávno ve věku, kdy si z hladu prostě něco najdou) ani protivné, takže jsem až tady na rodině zjistila, že "z hladu protivné děti" opravdu existují. Stejně tak neznám hyperaktivitu vyprovokovanou sladkým, prostě si smlsnu (i kus velký kus sladkého) a ani to se mnou nehne, děti jsou na tom podobně.

Kdysi jsem četla, že tahle typologie souvisí s krevními skupinami, jsme všichni B+.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.