| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, on pohled na rodinný rozpočet, který zaznamenal ztrátu ve výši minimální mzdy poté, co člověk celej měsíc dělal, jezdil po kšeftech a ještě si odborný konzultace musel shánět sám všude možně, odborný zprávy pak dopisoval přes noc, oběhávat čssz a vzp a jiné instituce, učit se sám jinej software tak, aby to ani na prvním výstupu nebylo poznat a na další projekt si ho zadavatel nenajal, protože to chtěl dvakrát rychle za standardní cenu a nepřistoupil ani na návrh platit náklady ad hoc ani bejt přístupnej hovoru o rizicích (dlouhodobě zavřená instituce s informačními zdroji, nutnost využít zahraniční...), mi teda vzal optimismu o dost víc než zaměstnání od-do s tím, že systémy jsem se učila se správcem IT a zapracovanými kolegy, odborné zdroje platil a zpřístupŇOVAL zaměstnavatel, když byl nějakej zádrhel typu výpadek proudu, tak jsem šla dělat něco jinýho a platbu mi nikdo nezkrouhnul...a ještě jsme měli pestřejší zadání a různý typy práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.