| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro citlivé povahy začnu hned otázkou: Máte doma pisoár a jak se kolem něj udržuje čistota? Citlivé povahy dále ať nečtou. Pro ty, co jim nevadí vyměšovací historky, tak i postěžování na mého muže a důvod dotazu (vím, že aspiruju na téma roku, ale potřebuju alespoň politovat!). Můj muž se ve stoje netrefí do záchodu, sednout si odmítá (prý se nevyprázdní) a uklízet po sobě nezvládá (boje proběhly, řev, doprošování, vysvětlování, vše neúspěšně využito), tudíž si představte, jak by to u nás vypadalo, pokud bych každý den nemyla WC. Ale dnes mám nějaký slabší den a nedávám to, už to beru jako cílené ponížení, že si musím odmýt záchod, pokud nechci ráno šlápnout do "mokra". Dopoledne jsem si celé představovala, jak vysvětluju soudci při rozvodu, že v podstatě mi můj muž docela vyhovuje, ale k nepříčetnosti mě vytáčí žluté ulepené chc.... na záchodě každý den (to znamená uklízecí paní by musela chodit skutečně denně). Můj muž řekl, že uklízet po sobě nebude, protože kdybychom měli pisoár, tak by bylo po problému. Sice nevím, kam bychom ho v našem mini WC dali (proto jsem ho odmítla), ale měním názor. Hrozí mi to, co dělá tchán. Ten vykoná potřebu a všude okolo nejsou jen kapky, ale je loužička rozcabraná kolem celého záchodu. Zabrání tomuto pisoár u chronických netrefičů? Kdo to dočetl až sem, tak děkuji za pochopení. Kdo mě nepochopil, ať téma přeskočí:-)~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.