| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víš co Katko., donutila jsi mě vše na ně "prásknout"...
Tak abys pochopila, že tu nejde z mé strany o schýzu..


Během našeho sblížení jsme si s bráchou našli fakt dobrou cestu, byla dobře našlápnutá, dělali jsme spolu akce, blbli jsme, sám si bral děcka ( ať už všechny nebo jen po jednom ) na odpolední procházky atd... na konci školního roku ( chvíli před ním ) mi DAL x-box s asi cca 20 hramami pro děti. Původně mi to chtěl nechat na splátky za nižší cenu než je v obchodech, pak usoudil, že je to v rodině, tak mi dal s tím, že na malou průběžně budu sem tam něco kupovat, když by potřebovali. Vyrazilo mi dech, páč vím, jak ten přístroj drahý včetně těch her, že ? ....přijala jsem, to mě ještě jeho žena musela ukecávat - prý jim to tam zbytečně leží a mají další 2 play..cosi...prý ať to dám dětem za výzo.

OK, dala jsem jim to jako dárek, holky byly nadšený, skoro brečely. A pak se to u nás hrálo, i já si s nimi zablbla.. Během toho všeho byla nadále komunikace na víc než dobré úrovni, opravdu.
Pak přišla od nich ta pomoc se synem. - opakovat se fakt už nebudu.

Po těch oněch 3 týdnech chtěli víc nad ten rámec, na kterém jsme se domluvil.i. Když jsem odmítla, začalo peklo v podobě vydírání a výhružek - vrať nám ten x-box, nebo nám ho zaplať v částce 6.000. My chceme peníze apod. Do toho mě jmenovali tituly, které tu nejsou povoleny psát - dosaďte si co chcete a na co si vzpomenete. Když jsem jim slušně opáčila, že mi ho dali pro holky jako darem za výzo, tak mi řekli, že oni ho kupovali ze svých peněz, to oni mají paragon a pokud jim ho teď hned ( myšleno fakt vážně !! - že jsem byla v práci, jaksi nechtěli pochopit ), půjdou přes policii a řeknou, že jsem jim ho ukradla.
Po tomhle jsem jasně řekla, že si přijedu pro dítě a tím ta jejich veškěrá pomoc ku mně končí, ale bez x-boxu a peníze jim dávat navíc odmítám. A dary se nevrací. Celou odpolední moji prac.dobu mě bombardovali nehezkými sms, i po zablokování včetně fb. To byla další chyba - začali mě ponižovat, že jako matka jsem na h...., že jsem zlodějka a teď jsem tomu nasadila korunu tím, že jsem si je dovolila bloknout a že rodina nikdy nebudeme. A pokud jim ten x-box se všema hrama nevrátím, půjdou přes policii a budou po mně chtít další peníze.

NO, nevydržela jsem to, box ten cečer byl navrácen s tím, že mám od nich podepsané prohlášení, že mi byl darován, lae po jejich naléhání navrácen v původním stavu včetně her, které si spočetli.

Syn domůl nechtěl jít - byl u toho, řekla jsem mu, že ho tam nehodlám dýl nechávat. On prý ještě nehctěl - fajn, nutit ho nebudu, nebudud dělat scénu ještě před ním, lae zapalceno dostanou jen to, na čem jsme se domluvili aj přes to, že UŽ ZAPALCENO dostali na úkor dárku, který mmch oni teď ukradli.

Během toho další sms typu nevhodného chování - na vše mám důkazy - sms, whatsappy či fb konverzace nikdy nemažu.

Takže, pokud dobře počítám a mám logické uvažování -
1,) dostali zpět dárek, který věnovali mně a mým dětem ( cena dle nich 6.000 )
2,) chtěli další peníze, které jsem poslala na syna


Jako, já chápu, že se každý jednou může dostat do sraček a tak potřebuje pomoc, lae dá se to řešit normální komunikací. Pokud nevycházeli s penězma nebo měli výdaje navíc, stačilo mi říct :
1,) hele ségra, nevycházíme, vem si A. zpět
2,) je nám to blbý, lae jsme s penězi na tom blbě, nemohla bys nám vrátit ten x-box, potřebujeme peníze
3,) museli jsme si půjčit, přesto nevycházíme a tak bod 1,)+ 2

Vše bych pochopila a brala bych to a vůbec !! bych se na ně nezlobila. Páč jak jsem psala, do průserů se dostane každej.

Ale to, jak vše dělali a nadále mě tak nazývají, nadávají...


schýza... že ? u mě ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.