| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Placko, nezoufej, i na podzim může být ještě krásně...já mám sice taky nejraději teplé léto, jako bylo letos, ale třeba podzim mám taky ráda, zvlášť když ještě vyjde počasí, vyleze ještě i to sluníčko a všechno kolem je krásně barevné...miluju sbírání kaštanů a barevného listí, pouštění draků a procházky venku.... Ale ještě k létu - letos se opravdu vyvedlo skvěle, užili jsme si dovolenou, výlety, koupání, většinu času stačilo na sebe jen tričko a kraťasy...nepotkaly nás žádné nemoci ani jiné katastrofy...podařilo se nám dokonce několikrát se setkat s kamarády, se kterými nám to loni za celé léto nevyšlo ani jednou... Jinak zimu taky moc nemusím...respektive když už, tak se mi líbí taková ta opravdová zima, jaká teď už ale většinou vůbec nebývá - sluníčko, mrzne, sníh se třpytí, křupe pod nohama (zimní sporty tedy u nás nikdo neprovozujeme, ale taková opravdu "zimní" procházka krajinou je taky krásná...ale to už tady několik let v podstatě nebývá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.