| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

odpálila jsem to dříve. Tohle povšechné nějak neberu.

Ale kdysi jsem zavítala ke kartářce - doprovod kamarádky.. a ta mi sdělila.. že jsem čuměla. Třeba to, že za měsíc budu rozvedená (při rychlosti soudů, návrh na začátku prosince a na začátku ledna rozvedeni)...
mnoho jiných věcí,

ale i to, že až budu chtít děti, - a že jsem chtěla, do roka od návštěvy budu mít dvě.. a budou to kluci..

Doteď se vidím, jak jsem šla po těch schodech od ní .. a říkala jsem si, že asi neumí počítat, těhotenství trvá 9 měsíců a dva kluky fakt nechci. Dvojčata a nedonošená mne fakt nějak nenapadla.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.