| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

6.9.2015 21:20:01

"Mně opravdu přijde zloděj, vrah nebo podvodník horší než prostitutka, tobě ne?"

Ne.
Tedy vrah ano, to je absolutní zločin, který nemá srovnání.
Ale např. ukrást cizí věc mi přijde z hlediska morálky jako menší problém, než provozovat sex s náhodným partnerem pro peníze.



Anett, já si myslím, že vrah je člověk, kterej zabil z vlastní vůle... (trochu jinak pohlížím na trpící lidi bolestmi s přáním umřít (to je na jinou diskuzi, do toho bych se tu teď nerada pouštěla)

ale ženská, která se snaží vydělat peníze na slušný (nebo prostě jen obyčejný) žití, a ví, že ve šroubárně dostaně osm tisíc za měsíc a má zadřený nehty a odřený ruce, je skoro to samý, jako ženská, která dělá po nocích, má kjrásný nehty, čtyřikrát tolik za hodinu než šroubařka, jen trochu odřenou frndu, dělá stejně...jo to jsme my, primitivové se zákldkou~y~
Jedna dělá rukama, jiná frndou.
Jedna si k práci bere rukavice, jiná šprndu~d~.
Když budu debil, nevezmu si rukavice, uženu si uřízlej prst (doživotní následky), stejně tak, jako když budu debil a uženu si syfla nebo Aids a mám stejný doživotní následky, jenže s MOMENTÁLNĚ několikrát větším platem~;)
V dnešní době spousta lidí zná rizika přenosných chorob, ale kdejakej blbec si ke svářečce nevezme bvrejle, u pily nedá kryt, traktorem přejede nohu... Těm pak pojišťovna pkatí nemalé částky.
Ale už jste slyšeli o kurvě, která se nechala pojistit proti přenosu pohlav ních chorob?~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.