| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, změnit to asi lze, pokud bude alespoň trochu dobrá vůle na obou stranách. Tj. na tvé straně (ideálně ve spojení s dalšími rodiči) slušné jednání (ne přednáška pro kuchařky nebo ředitelku o zdravé výživě apod.) a na druhé straně alespoň trochu ochoty (kterou lze v krajním případě trochu povzbudit přes zřizovatele, asi teda obec - mimochodem v ostatních školkách v obci je jídelníček podobný nebo někde lepší)? U nás teda v životě děti neměli Ramu ani jiné margaríny (resp. nebylo to napsané na jídelníčku, píšou máslo, samozřejmě netuším, co je v reálu na pečivu namazané), ale Hermelín občas píšou, taky mně to trochu překvapilo, ale jedno dítě jí všechny sýry a druhé žádné, takže jsem nic neřešila, trvanlivé salámy teda ne. Upřípmně řečeno, když čtu jídelníček v MŠ, hned bych si to všechno dala, kdyby mi to někdo předložil :-) Ale s malým množstvím ovoce a zeleniny se asi musíš smířit a dohnat do doma, ty finanční limity jsou fakt nízké, navíc hodně dětí zeleninu stejně nechce :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.