| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marcelo, já zakladatelku chápu. Syn nepil nic sladkého a ve školce jsme narazili, strašný problém čistá voda....místo čaje mléko, opět problém.....štáva mu nechutnala....během dne tam pil málo a odpoledne to doháněl, opravdu super....když tam to dítě je od 7-15hodin.

A první pořádné slané jídlo měl až tam, uzeninu a párek k čočce mu naservírovala taky až školka, stejně tak lízátka a podobné.....do té doby netušil, že to existuje. Čokoládu jsem mu občas po třetím roce dala i já.

A pokud jsi zvyklá doma nějak vařit, mít u všeho zeleninu a podobně...tak jen zíráš.....a máš dojem, že někomu přeskočilo.

A to co dítě jedlo ve školce při špatný úpravě třeba i přestane jíst....když to tam všichni prskají.....

A co třeba ty komentáře v šatně z řad rodičů.....to mi příjde taky šílené....ještě, že jsme chodili mezi prvníma a takové komentáře jsme nemuseli poslouchat.

A co je špatnýho si chtít připlatit za lepší jídlo......

A mlčet jen proto, že mi dítě vzali milostivě do školky....no to zase ne....když Ti tam zkazí veškeré tvé snažení za 3-4roky života, nebo nezkazí a dítě hladoví, protože mu to nechutná......třeba právě uzenina, nebo taveňák....



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.