| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem ve školce zažila děti, které maminka odhlásila, protože na to neměla. Byli to dvojčata předškoláci a školné tedy neplatili. Maminka si nicméně zapalovala jednu od druhé. A bylo to v minulé školce, kde jídlo stálo zmiňovaných 27 denně (je to už teda ale 5 let). Doma byli podle mě živi z rohlíků, sušenek a limonád, jak to tak bývá.

Na druhou stranu nepopírám, že to naše stravné pálka fakt je, stouplo to tedy od doby, co chodilo starší dítě, na den o 12 korun za jídlo a školné je vyšší o 200 za měsíc, když jsem v červnu platila školné i za červenec (byť by tam dítě nechodilo), tak jsem se teda opotila. takže ve státní školce se vlastně taky dostaneme na cca 1500 měsíčně (teda s jídlem). Být na rodičáku, asi bych si ten luxus dávat dítě do školky rozmyslela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.