| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z+2, je vidět, že nevíš o co vlastně šlo. Kdyby to bylo jen pomilování oběma stranami chtěné, tak by se to u soudu neřešilo. Jenže tam šlo o znásilnění a ublížení na zdraví. Ten dotyčný na to nebyl sám, pomáhala mu jeho přítelkyně, vybírat ženy a přivádět je k němu, při aktu také spolupracovala. Oba za to byli odsouzeni. Desetiletý nepodmíněný trest uložil senát Krajského soudu ve Zlíně guru Járovi alias Jaroslavu Dobešovi za znásilnění žaček ezoterické školy Poetrie a za pomluvu. Jeho pravá ruka Barbora Plášková dostala za znásilnění 9,5 roku nepodmíněně.
vztahů. Sám svou metodu nazýval odháčkováním.

Řada žen tuto „terapii“ podstupovala dobrovolně, mnohé však do poslední chvíle přesný význam slova odháčkování podle obžaloby neznaly, krátký pohlavní styk s „mistrem“ byl pro ně nečekaným utrpením a dodnes mají dle svých slov psychické problémy.

„Nevěděla jsem, co je odháčkování. Nemohla jsem se pohnout, měla jsem křeče a svědění v prstech. Bolelo to. Dělala jsem, co říkal,“ uvedla jedna z dívek. Další poškozené hovořily obdobně.

Podle znalců z oboru psychologie a psychiatrie dívky utrpěly posttraumatickou stresovou poruchu, některé trpí touto poruchou dodnes. „Dívka utrpěla vážnou duševní poruchu a poruchu osobnosti. Syndromy u ní budou přetrvávat celý život a mohou zásadně modifikovat její život. Stav bezmoci, odevzdanosti a neschopnosti obrany. Nevěděla ani si nepamatuje, že byla sexuálně zneužita. Když se to dozvěděla, začala trpět fobiemi, ztrátou kontrol sama nad sebou, měla anorexii, poruchu sebeúcty, sexuální dysfunkce, byla hospitalizovaná na psychiatrii,“ uvedla soudní znalkyně Alena Gayová.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.