| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na bubny hraju 22 let a neexistuje možnost, jak je utlumit pro hraní v bytovém domě. Na blány se daj použít síťky, ale je to drahé (stojí víc než normální blána) a stejně jsou slyšet rázy mechaniky. Na činely bejvaly takové gumové přehozy, ale oproti ride nebo hihat mi přišel odskok takovej divnej. To samé platí pro elektronické bicí. Neduní jako akustické, ale ty rázy jsou stejně slyšet - v paneláku si užijou sousedé pod vámi. Sám jsem si zažil nenávist sousedů, když jsem cvičil na bubny v garáži v řadovém domku a celá ulice to slyšela, a to byly utlumené... Doporučuju ruce cvičit doma na nějakém cvičítku a soupravu v nějaké zkušebně tomu určené... Bohužel je to finančně náročné a já si to mohl dovolit, až když jsem začal vydělávat. Jediné řešení je domek s tlustými kamenými zdmi daleko od sousedů a místnost, kde bubeník cvičí, je navíc utlumena (zacpaná okna, polstrované dveře a uvnitř bloky rozbíjející odrazy...). Popřípadě 3. podzemní patro sklepa nějakého starého činžáku, nad kterým jsou další sklepy a v přízemí restaurace:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.