| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kamb,
vůbec netuším, jakým kouzlem oddepresit (to už v takové situaci není o jednorázové akci), ale najela bych na nouzový režim:
- více spánku (a něco bych v ložnici změnila, abych se v ní cítila líp než obvykle)
- nájezd na dělenou stravu (z nervů bývá při nárazových nájezdech na ledničku těžko od žaludku a tohle proti tomu funguje dobře)
- zvýšení příjmu tekutin (lžíce medu a trocha nastrouhaného zázvoru do teplé vody někdy dokáže skoro zázraky)
- Guajacuran (volně prodejné antidepresivum), třezalka tečkovaná, vitamíny
- relaxační aroma koupel, masáž a vlněné ponožky
- kocoura do postele (a teď myslím toho čtyřnohého, hřeje a na rozdíl od chlapa i vrní, což znamená léčivé vibrace)
- soustředění se na dech (myslet aspoň občas na to, že je potřeba se párkrát zhluboka nadechnout - když jsem ve stresu, "zapomínám" dýchat a je mi pak hůř)
- kombinovala bych věci tak, abych mohla nahnat čas, když se mi ho nedostává (například kdyby mě tížilo, že nemůžu být častěji s tátou v nemocnici, tak bych krom návštěvy dělala i to, že bych mu volala ve chvílích, kdy bych se mohla během hovoru věnovat nějaké mechanické práci, kterou by tak jako tak bylo potřeba udělat).
- snažila bych se udělat si denně něčím malým radost (nemusí to nutně být zrovna nákup, zvlášť když na něj není chuť a energie)

Tvoje případné zhroucení by ve finále postihlo všechny. Takže to chce myslet především na sebe, pak až na tátu a na babičku.
Co tátovi nahrát na něco přenosného pár oblíbených alb, namluvené knihy nebo filmy pro chvíle, kdy nejsi s ním?

Každopádně držím pěsti, ať se ti daří stres mírnit ~;((


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.