| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Oni jsou fakt lidi i družní, kteří nechápou, proč by malá holka nemohla jít s kamarádkou do porodnice. "
- i družní lidé by měli pochopit, že ani ne 24 hodin po porodu se někdo necítí fyzicky dobře, může být vyčerpaný, mít bolesti být po císařském řezu, popř. být roztržený až do zadku - rád nakrátko uvidí své blízké, ale na cizí lidi fakt zvědavý není
- v noční košili, s obr vložkou v síťovaných kalhotkách, s vysokou pravděpodobností náhléko krvavého fleku na košili... bych také odmítla přijmout kohokoliv mimo vlastní rodiny a opravdu dobrých kamarádek
- ve 12-ti letech už to není malá holka
- svému dítěti bych zakázala cpát se na návštěvu cizí matky do porodnice - je to více než vlezlé - pouze pokud by bylo vyloženě pozvané

"Klidně mohla kolem té kamarádky hopsat radostně, "já mám bráchu, já mám bráchu, já ho odpoledne uvidím, ale ty nemůžeš, maminka to nedovolila". Bez dalšího vysvětlení. Teď si představ jak tam jedna holčička takto hopsá, její nejlepší kamarádce spadne zlomené srdíčko až do kalhot a doma pak usedavě pláče, protože ona se chtěla jít podívat na miminko, ale maminka Alenky to nevolila a ona vůbec neví proč, neví proč ji tam nechce, béééé. A pořád dokola."
- co to je za nesmysl? jaké zlomené srdíčko v kalhotách? ~a~ Kdyby mi doma usedavě plakalo dítě, že cizí ženská (i když maminka kamarádky) mu nedovolila, aby ji navštívilo v porodnici, vysvětlila bych mu, že se chovalo vlezle, cpát se na návštěvu nejen do porodnice, ale obecně do nemocnice je neslušné, až budou mít miminko doma, snad ho uvidí i ona. pokud by to nepomohlo a ona by bulila pořád do kola, asi bych ji seřvala, ať není hysterická, když o nic nejde

" Toto prostě pramení z nedostatku komunikace ze strany introvertů."
- já jsem tedy pochopila, že zakladatelka a její manžel komunikovat chtěli, ale ta druhá paní ne
- znám i extrovertky jak poleno, které po těžkém porodu nechtěli v porodnici nikoho jiného než manžela a svoji mámu - kamarádky s omluvou odmítli přijmout - a kamarádky to chápaly

"Taky by mě zajímalo jak moc by Tě v té porodnici obtěžovala jedna malá holka, o kterou, jak píšeš, jsi se pořád starala."
- to si děláš srandu? ~a~ Třeba mě osobně by obtěžovala opravdu hodně, v noční košili, příp. v županu se před cizími lidmi necítím dobře, po porodu jsem vždy byla unavená, posešívaná, necítila jsem se fyz. dobře, v jednom případě jsem byla napojená na kapačku, toužila jsem se soustředit na svoje mláďata, cizí dítě by mě rušilo
- ono je povinné přijmout v porodnici každého, kdo projeví zájem?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.