| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku, tomu "rozložení" se právě škola brání hranicí absence, nad kterou je již možné vyžadovat KZ, což je 25 procent. Nad 50 je KZ vždy.

Můj syn dokud byl v tomto režimu, tak si absenci hlídal ((i když jsem to podepisovala já) právě aby nemusel dělat ty KZ, a studoval úspěšně (většina předmětů 1, pár 2, tuším snad jedna 3?), tedy ten systém fungoval.

Až když si na čtvrťák zařídil IVP (jako dospělý sám, náš podpis k tomu potřeba nebyl, a i kdyby, je to jeho život, jeho odpovědnost...), aby nemusel hlídat ta procenta a stíhal sport (na který měl ten IVP) a práci, tak to jak píšeš ty "neukočíroval", respektive on to podává tak, že ze školy si již vzal dost, a papír o té skutečnosti (maturitu) nepotřebuje. (Prosím ponechme stranou, zda potřebuje či ne ~t~ )

Jde Mensagymnázium. V řádu mají psáno kdo jak kdy omlouvá, jsou to rodiče a zletilí studenti sami, lékař zmíněn není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.