| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ony feny samosebou existují a fenismus bývá koníčkem mnohých svobodných dívek - je to docela fajn tréning sociální komunikace a seznamování se s tím, co jsou chlapi zač :-)

Pokud narazím na fenu, nebudu psát zatrpklé blogy, z nichž je dost patrno, proč je muž autorky ochoten nechat si spadnout mozek do kalhot při sebelacinějším triku, nýbrž útok poměrně lehce odrazím nebo udusím hned v zárodku - stačí často jedna věta.
Fena umí zacházet s vysokým procentem mužů (a nemusí to být žádná mrcha, někdy jde o extrémně zamindrákované chuděry, které intuitivně vyhledávají ještě slabší oběti než jsou samy), ale málokdy dokáže oblbnout jinou ženskou - to musí být ta dotyčná fakt blbá nebo zcela netečná.

Tudíž existuje jediný recept - sejmout fenu všemi dostupnými prostředky, ale zároveň tak, aby si chlap nevšiml, že se na fenu plive.

Jojo, to býval můj koníček - nejen v rámci vlastních partnerů, ale i cizích, když jsem viděla bezmocné kamarádky či známé.
Bohužel příležitosti procvičit si jednání s fenou dost řídnou, holt nejsme nejmladší. Ale v létě jsem jednu možnost měla a nesmírně jsem si ji užila - a nakonec i můj drahý :-)

A přitom je to tak jednoduché, jak jednoduché jsou postupy feniny, netřeba ani moc přemýšlet a vymýšlet.
Fena se buď sama znemožní i před chlapem, pokud je nablblá, nebo vycouvá, pokud je dost inteligentní, aby pochopila, že musí o dům dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.