| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uff, z vašich příběhů mi běhá mráz po zádech a mám pocit, že jsem na rozdíl od vás rodila asi na Marsu.

Jsem asi "přírodní úkaz" když jsem měla dva troufám si říct přirozené porody v porodnici? Že na ně ráda vzpomínám?
Měla jsem porodní plán - jestli to bylo kvůli tomu?
V čem vidím, že byly moje porody přirozené: - porod na předporodním pokoji tj. ne na sále, ten jsem nikdy neviděla, porod s asistentkou bez doktora, porod - jednou v kleče a jednou na boku, bez oxitocinu, samozřejmě bez nástřihu, jednou bez píchnuté vody (praskla sama a hned se rodilo), jednou s píchnutí vody při otevření na 10 cm a do 10 min po píchnutí vody se syn narodil. Manžel v obou případech stříhal šňůru a hned jsem děti dostala k prsu. Děti mi nikdo po porodu nemyl, ani neměřil a nenatahoval, jenom je zvážily. A neměla jsem žádné drobečky - 3,9 a 4,2 kg a i tak byly porody úplně v pohodě, měla jsem klid, skoro bez monitoru, snad jednou za dobu porodu. Doktora jsem viděla až po porodu když zkontroloval mě a dítě.

Zkusme mít častěji porodní plán, přece jenom je to nový trend a mohl by pomoct tam kde jsou v porodnicích sami od sebe nechápaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.