| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maugha - to je úplně jedno, nakolik objekt spolupracuje. Chlapů, kteří odolají šikovné feně, je jak šafránu, nebo jsou asexuálové.
On s ní ani nemusí nic mít, nebo chtít něco mít, jen se rozplývá, že je středem pozornosti, a když je to stvoření alespoň trochu žensky šikovné (což nemá s inteligencí nic společného), spolehlivě ho odrovná, nebo ho přinejmenším donutí neposlat ji do háje s tak průhlednými tanci a triky.

U mého současného chlapa se mi to stalo jen párkrát - že po něm nějaká fena šla a většinou to odhalil dost rychle, nicméně mi to nebránilo v tom je odpálkovat.
Ono stačí přiřítit se od baru nebo z tanečního kola, zjistit že se na mé židli rozkládá nějaká slepice v předklonu/záklonu a kroutí vším, včetně řas a s radostným nadšením zvolat: "Jéééé, kdopak to sedí na mé židličce? Kdopak to bumbal z mého piva? Áááá, tady slečna... Nebo asi spíš už mladá paní, že?" :-)

Ale letos mě tedy drahoušek omráčil, protože si přitáhnul na oslavu kamaráda se slečnou, blbou odbarvenou, kobylózní, přerostlou blondýnou, zcela odlišných zájmů a beze smyslu pro humor, přeslazenou a uměle štěbetající... No něco podobného jsem zblízka snad ještě nikdy neviděla :-)
Vzbudila údiv až zděšení u mnohých přítomných (včetně dam, které se netvářily, jako že jim něco smrdí, neb jsou to fajn, chytré a většinou hezké ženské) a já dlouho nevěděla, co mám dělat, protože blondýnin přítel, MŮJ přítel a ještě jeden jejich kamarád z ní seděli na pr..., jak je roztomilá, hezká, společenská a báječná ~8~
Vyprávěla i anekdoty - červenala jsem se trapností, nikdo, kromě těch tří okolo, se nesmál. Nakonec ještě zpívala nyvé lidové písně u ohně ~t~

Musím přiznat, že to mi poprvé v životě vzalo vítr z plachet, neb to bylo i na mě moc :-)
Naštěstí si mého dočasného strnutí všimly jiné dívky + asi 3 hoši středního věku a asertivně, slušně a naprosto nenápadně ji umlčeli.
Byla bohužel velmi splachovací, ale rychle jsem se vzpamatovala a pak už jsem taky neměla problém.

Jak vtipně podotkla moje kamarádka: "Zažila jsem chlapy, kteří se hihňali zcela trapnému, pubescentnímu vtipu z úst roztomilé, blbé krasavice a vzápětí po jejím odchodu se vrátili k teorii relativity a filosofickým traktátům :-) "

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.