| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A to já bych si to tedy s tím rýčem rozmyslela.

Pana Valkýra neznám, ale je mi ho dost líto, stejně tak jako Valkýřiny maminky a teď už i dcery.

Protože jak se asi žije s vědomím, že člověk, který by měl být můj nejbližší nebo jeden z nejbližších, mě nejen že nemá rád, ale dává mi za vinu všechny věci, které se mu v životě nepovedly a považuje mě za studeného hajz.la, který vždy a za všech okolností myslí vždy jen na sebe a jehož životní ambicí je ho neustále deptat.

Ale myslím, že dle popisu i třeba pan Valkýr musí být dost nešťastný člověk, který se z objektivního pohledu nedopustil ničeho nečestného ani hrozného, nevěry ani ničeho takového. Ano, měl nějaká očekávání, která nebyla a ani nemohla být naplněna, ale měl je opravdu bezezbytku taková jen on sám, nebo to bylo spíš "myslím, že si myslíš"? A byl při jejich vyžadování skutečně tak nekompromisní a když mu nebylo vyhověno, tak se zatvrdil?

Už nějakou dobu si říkám, jak se asi žije jemu po Valkýřině boku?

A jak se žije její mámě, je to opravdu taková studená bezcitná sv.ně, jak ji Valkýra popisuje, povrchní a anetická, které záleží jen na tom, "co tomu řeknou lidi" a svou dceru má úplně na salámu?

A myslí si Valkýřina dcera opravdu všechno to, jak ji tu Valkýra popisuje?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.