| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, znám jak dva průvodce osobně a to velmi dobře, sama s nimi v jisté míře spolupracuji, a taky znám dvě děti, co do té školy chodí. Moje děti prošly tím "výběrem" a byly přijaté, ale nakonec jsme se rozhodli je do té školy nedat. Ten výběr je spíše o tom vybrat si vhodné rodiče, kteří sdílejí podobný názor na vzdělávání. Jsme normální rodina, takže si nemyslím, že by šlo o to, vybrat si nějaké rodiče, co neví co s penězi. Školné je normální, věděli jsme, že bychom to zvládli.
Rodiče i ty dvě děti, co znám, jsou spokojení, jen maminka holčičky prvňačky trochu nervózní, že v době, kdy ostatní prvňáci na jiných školách už psali m, oni ještě v podstatě nedrželi v ruce tužku, pořád jen dělali nějaký ten projekt, jak má vypadat škola atd. Má děti, co se vyloženě těšily na to, že se učit budou, podle nich to bylo pořád jako na prázdninách. Pak měli jet na nějaký dvoutýdenní pobyt, škola se fakt teprve dokončuje, a s maminkou se uvidím až tento týden, takže jak to je teď za poslední dva týdny, to nevím.

Ti dva průvodci, co tam znám, jsou spokojení, ale od jedné z nich vím, že svoje dítě by tam v prvním roce nedala. Ale vize a věci okolo se jim líbí moc. Taky vím, že od těch úplně prvních vizí lehounce ustupují a některé předměty, třeba psaní, angličtina a ještě něco, ale teď si nejsem jistá, se bude učit více tradičním způsobem. Nicméně jestli už takto začali, to nevím. Naposledy jsem s nimi mluvila před dvěma týdny a i s nimi se uvidím tento týden. Oba dva ale jsou učitelé z původně jiných škol a oba jsou naprosto skvělí učitelé.

Já o té škole uvažovala a řešila jsem to strašně dlouho. Byla jsem tam několikrát, mluvila s různými lidmi, ale nakonec jsme se rozhodli jinak. Jedno z dětí bude dělat příjmačky na 8lety gympl, a pokud se nedostane, půjde tam. Podle toho, co píšeš, máme podobné dítě ve stejném věku. A myslím, že i gymnázia nás zajímají podobná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.