| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Viz dva poslední příspěvky...ten zbytek jsou naštěstí lidi, co se umí v diskuzích vyjadřovat slušně.....Nechápu, proč rovnou tak z vostra, nikoho tady nenapadám a ptám se. Kdybych se ve třiceti ptala na to, jestli můžu přes punčocháče přijít o panenství, tak hurá do mě, ale že se zeptám na to, co mě zajímá, protože mám jiné životní zkušenosti? Jak můžu vědět, na co bych měla nárok mimo tento domov, když jsem nikdy sama nebydlela? Tedy sama ano, ale ne sama s dětmi, a to je sakra rozdíl v zodpovědnosti?...A ani mi nešlo o ten nárok, to si fakt mohu zjistit, ale o to, jaký kdo má zkušenosti a to je nepřenosný....A bože div se, nejsem jediná na světě, komu musí pomoct se střechou nad hlavou rodiče...Hledám radu, ne kritiku...Když jsem si chtěla jít o něco žádat, tak mi každý jen řekl, že na nic nemám nárok...a vzhledem k tomu, že mám v okolí pár lidí, co jsou na tom podobně, čili žijí u rodičů nebo prarodičů, tak vím, že dokud by nebyl náš dům rozdělen na dva byty, nemám nárok na nic. Nevím, kde jako fňukám nad vilou, mnohokrát jsem uváděla, že mě je to jen postrčilo a že nad tím ani neuvažuji, že bych tam šla, jen jsem se ptala, jak vysoký se dá nájem zvládnout jako samoživitelka. Vybavení bytu mám. Tom, v čem u rodičů žiji, jsem si vybavila sama. Naši mi jen koupili lino a koberec, zbytek je moje od kuchyně po ložnici. Včetně spotřebičů a vybavení. Chlapa mám taky, ale právě díky předešlým zkušenostem se nechci zatím vrhat po hlavě do ničeho, o čem bych si nebyla stopro jistá, že fakt něco vydrží...Nechci děti stěhovat k prvnímu chlapovi, na kterého narazím, to dá rozum. A doma mě vůbec nikdo neživil a neživí, právě proto se snažím zjistit si, co je v mých silách, abych za rok našim nemusela ukrádat z jejich talíře. Všechny peníze z nichž celých osm let s dětma žijeme jsou mé, z práce, z rodičovské, z občasných brigád, když to šlo a z prodeje věcí, které už nepotřebuju, jen abych nemusela našim cokoliv ubírat...dokonce jsem si u nich za celých osm let ani korunu nepůjčila...a mě si bude brát do huby někdo, kdo o mě ví absolutní houbeles? Dojemné, úsměvné, že jedna otázka a pár komentů dokáže některé lidi tak vzbouřit...já si to osobně neberu, protože taková reakce už není o mě ale o tom, že hodila červenej hadr do něčího ringu a dotklo se to jeho ega...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.