| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že to je marné :-D.

Hele, tak opět konkrétní příklad od nás. Rodiče švagra, Němci, cca 80 let. Ze svého důchodu jezdí na dovolené několikrát ročně. Leden a únor tráví ve svém bytě v Malaga ve Španělsku, který si pořídili z úspor v době, kdy pan pracoval. Paní pracovala jen asi 15 let a to vždy jen na půl úvazku. Nemá žádné vzdělání.

Já mám odpracováno už teď více let a to na plný úvazek. Dvě vysoké školy. Ale úspory na letní sídlo fakt nee a ani se k tomu zatím nepřibližuji.

Moje tchýně pracovala na plný úvazek celý život, důchod má 12 000. Tchán už zemřel, takže má jen jeden příjem. Když poplatí poplatky okolo bydlení, má malý byt v malém českém městě v OV, tak asi těžko bude moct ušetřit na dovolenou u moře.
Mimochodem, když jsme s dětmi byli u těch německých důchodců na návštěvě před rokem, tak nás chlebem s džemem krmili taky. Tedy děti. Ty to milují. My ostatní jedli uzeného lososa a grilovali maso.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.