| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně to tu přijde jako takové plácání se po zádech, jak se v ČR máme stejně nebo téměř dobře jako v Německu. To je naprostý nesmysl.
Sama jsem byla celkem dlouho v zahraničí a před nějakou dobou jsem se tam opět vrátila, nejedná se ale o Německo, ale také o bohatý stát EU, a přijde mi, že česká střední třída se má spíše jako ten chudý v Německu nebo v zemi, ve které nyní pobývám. Nelze asi srovnávat pouze podle automobilů, ale ČR má prostě jeden z nejstarších vozových parků, o něčem to také svědčí. A německé rodině prostě zbyde po zaplacení všech nezbytných nákladů pořád více než té české. Já fakt nechápu, jak může někdo srovnávat ČR s Německem. To mi přijde podobné, jako kdyby se třeba Arménie nebo Albánie srovnávala s ČR, a asi pořád by byl ten rozdíl nižší, než rozdíl mezi ČR a Německem. Pochopte, že Německo je jednou z nejvyspělešjích světových ekonomik, zemí s jednou z nejvyšších životních úrovní. Jak se může ČR vůbec měřit s touto zemí? Snad i méně informovanému člověku musí být jasné, že ČR na tom musí být hůře, ne? Německo je opravdu jeden z nejbohatších států světa, tak jak můžete trvdit, jak vás může vůbec napadnout, že lidé v Německu se mají stejně jako lidé v ČR? Mám v Německu příbuzné, a ten rozdíl byl markantní vždy. Jsou to sudečtí Němci, postupně vymírají, ale když dříve jezdili do ČR, tak Čechy litovali, jak nuzně tu musíme žít. Třeba nechápali, jak mohou rodiny žít ve dvoupokojovém bytě nebo nechápali ani cenu bot při českém platu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.