| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás ve škole máme ovoce od Ovocentrum Valašské Meziříčí. Myslím, že většinou spokojenost. Občas dostaneme na ukázku různé exotické ovoce či netradiční zeleninu. Porcovala jsem to dětem, zeleninu -listovou - si brali domů ti, kteří projevili zájem. Doma si nějak ty saláty spotřebovali.
Druhý stupěň nedostává, protože by to bylo poházené všude na chodbě. Opravdu ne všichni si jídla váží.
Nikoho jsem nenutila, aby to jedl, ale měli jsme pravidlo, že kdo nechce, nebere si. Já jsem to pojedla na svačinu, šlo tak o 2-4 kusy, někdy mi dávali ovocnou kapsičku s banánem, protože jim nechutnala a já jsem se zlobila, že to lijou do umyvadla. Pokud by to měli dát kamarádovi, mám stejnou zkušenost, o které se tu někdo zmínil. Jeden toho nabral a aby se mu někteří méně sebevědomí jedinci zalíbili, dali mu dobrovolně to svoje sami od sebe, i když by to snědli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.