| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem v naší zemi doma a legálně. Ohrožují mne lidé, kteří přijdou a začnou se tu roztahovat. Já mám zameteno, využívám pouze svá práva ve své domovské zemi. Přestaň se opírat do lidí, kteří jsou bez práce, protože evidentně netušíš, jaký to je. Proč by stát měl pomáhat agresivním cizincům, u nichž je hrozba zla víc, než svým vlastním občanům? Proč??? Já si prostě nepřeju, aby mne ovlivňoval někdo, s jehož kulturou ani náboženstvím, ani jiným přesvědčením nesouhlasím. Nevidím důvod podporovat šíření islámu a kdejakého jiného fanatismu.
Pomoc je dát potřebnému kus chleba a starou deku. Nikdy jsem nedostala ani korunu, na kterou bych neměla nárok. Pokud jsem mohla, vždycky jsem pracovala. Když jsem nemohla, bohužel, spoléhám na pomoc státu. A stát je tak dokonalej, že nedokáže zařídit ani to, abych dostala své peníze za alimenty, na které mám právo. Musím brát dávky, protože jinak bychom neměli co jíst, ty hrdinko~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.