| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím jak to popsat, mám naprosto normální, standardní děti, dělám chyby v různých věcech, ale kupodivu jsou to (zatím) děti, který mají lidi rádi, jsou společenský, kamarádský, mají dobrou dušičku, nevymrčujou, dobře se učí. Tak to snad tak blbě nedělám.

Přijde mi, že se kolem jídla dělají hrozný opičky, hrozně se kolem toho namluví, hrozně se všechno řeší. My od mala spolu vaříme, chystáme, saháme do všeho, ochutnáváme, máme radost když se nám to povede - a pak to sníme.

Přesně.
Jako, děti, hlavně dcerušky a víc malá, to a ono nejedí, já je to nechám nejíst a nijak to nekomentuju, ale neservíruju jim místo jídla mélšpajzy a nevzrušuju se tím, že někdo nechtěl papat.
Jinak bych všem, co říkají o jídle, že je to ..., doporučila k pozornosti libovolnou modlitbu před jídlem na srovnání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.