| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky o něm psal Blesk celý minulý týden. Jen by bylo skoro pietnější, kdyby se nepsalo nic. Když zemře někdo mladý při letecké katastrofě , tak se píše samozřejmě jinak, než když se někdo v poměrně zralém věku uchlastá.

Asi nejhezčí nekrolog mu napsal Pavel Novotný, takž pro Yanku ho sem dávám:
Co říct, přemýšlím vod rána... A jestli vubec neco a proc....
Jirka byl hroznej zmrd, což o něm kamarádi věděli a měli z toho, spolu s ním, prdel. Kdo říká pateticky v tento smutný den něco jiného, ten kecá, nebo ho neznal. Není to tak dlouho co mi, vděčný, že jsem zase něco v bulváru zařídil, na mé výslovné přání popadesáté vyprávěl, jak seznámil Víta s Čejkovou.. A já se popadesáté chechtal... Špatnej herec, bezpáteřák na cizí, ale kumpán, se kterým byla děsná prdel, skvělej hodinář, který dokázal vrátit srdíčko každýmu porouchanýmu strojku . A mimochodem, po Tomáši Řepkovi nejlepší stoper, za kterým jsem chytal. Sere mi, žes odešel, Jirino! Odpocivej v pokoji, ty lotre

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.